Wymień paragony na naczynia Ambition – akcja promocyjna w Serenadzie

Wszyscy miłośnicy gotowania wiedzą, że nic tak nie zachęca do kuchennych eksperymentów jak nowe naczynia i świeże wiosenne produkty. Dlatego bez względu na to, czy jesteś kulinarnym mistrzem czy amatorem gotowania, nowa promocja w Serenadzie jest dla Ciebie! Zrób zakupy, zachowaj paragony i odbierz nowe naczynie Ambiton. Do wyboru są aż dwa wzory!

Już w najbliższą sobotę (11 maja) klienci Serenady będą mieli okazję wziąć udział w wyjątkowej akcji promocyjnej. Po zakupach i okazaniu paragonów na minimum 500 zł będą mogli odebrać jeden z dwóch upominków.  Estetyka garnka z pokrywką Nature o średnicy 24 cm jest inspirowana naturą – korpus naczynia swoją fakturą przypomina kamień, a rączki imitują drewno. Z kolei garnek z pokrywką Cobre (o podobnych wymiarach) wykonano z aluminium w oryginalnym złotym kolorze. Oba naczynia charakteryzuje wysoka jakość materiałów, trwałość i gustowny wygląd.

Pierwsi klienci będą mieli możliwość wyboru garnka aż do wyczerpania zapasów. Odbiór prezentu będzie możliwy wyłącznie w dniu zakupu w punkcie odbioru na placu Spotkań (poziom +1). Warunkiem jest przedstawienie najwyżej dwóch paragonów na łączną kwotę minimum 500 zł.

Promocja obowiązuje, póki nie zostaną rozdane wszystkie nagrody. Szczegóły i regulamin są dostępne na www.centrumserenada.pl oraz w punkcie informacyjnym Centrum Serenada.

Ilość sprzętu jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć!

Centrum Serenada przyciąga nieprzeciętną ofertą handlową oraz intrygującym designem. Tylko tu znajdują się jedyne w Krakowie salony światowych marek Van Graaf, New Look czy Forever 21. Serenada to również miejsce wyjątkowych spotkań, pełne różnorodnych kawiarni oraz największych polskich i międzynarodowych sieci modowych.

Centrum Serenada, gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 Kraków.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie