W niedzielę w nocy rozpędzony samochód wpadł na przystanek MPK przy ul. Bora Komorowskiego. Kompletnie go zdemolował, co pokazują zdjęcia opublikowane na Facebooku Okiem Inspektora, portalu służb ratowniczych Kraków 112 – Krakowskie Ratownictwo w Obiektywie oraz Roadsafe.pl. Na szczęście na przystanku nikt nie czekał na autobus.
Zdjęcia mozna zobaczyć TUTAJ
Według świadków zdarzenia osoby z samochodu uciekły z miejsca zdarzenia. Wygląda na to, że nikomu nic się stało. Także dlatego, że na przystanku nie było nikogo. „W innych okolicznościach post mógłby zawierać kondolencje dla rodziny… lub wielu rodzin…” – komentuje autor bloga Okiem Inspektora.
Do zdemolowania przystanku doszło w niedzielę, 10 lipca 2022 roku, po północy.
(red)



