Motocyklista pędził przez skrzyżowanie, zahaczył o samochód [video]. Nie żyją dwie osoby…

Kolejny wypadek śmiertelny z udziałem motocyklisty. Na drodze krajowej nr 28 w Chełmcu koło Nowego Sącza rozpędzony motocyklista zahaczył o zatrzymujący się na skrzyżowaniu samochód. Zdarzenie nagrała kamera z innego samochodu, stojącego na skrzyżowaniu. Wypadku nie przeżył kierujący motocyklem i siedząca za nim pasażerka.

Do dramatycznego wypadku doszło w piątek, 3 czerwca 2022 roku, po godzinie 20, w Chełmcu, na drodze krajowej nr 28, na wysokości sklepu Lewiatan. Jadący z dużą prędkością motocykl zahaczył o zwalniającego na skrzyżowaniu volkswagena, który przemierzał się do skrętu. Motor po zderzeniu z autem wpadł na pobliskie ogrodzenie.

Motor prowadził 28-letni mężczyzna. Za nim siedziała 25-letnia kobieta. Obje w ciężkim stanie zostali zabrani do szpitala. Niestety – ich życia nie udało się uratować.

Portal „Sądeckie Drogi” opublikował film pokazujący, jak doszło do dramatycznego wypadku…

‼️Przedstawiamy państwu nagranie z momentu dzisiejszego tragicznego wypadku w Chełmcu na DK-28 w którym zginęły dwie osoby, są nimi kierowca (28L.) i pasażerka (25L.) motocykla, zmarli w szpitalu w wyniku poniesionych obrażeń ‼️ 😟Wideo – ArturO tym tragicznym wypadku informowaliśmy tutaj ⬇️⬇️⬇️https://www.facebook.com/2031751150429005/posts/3220387514898690/———————————Wykonujemy drogi betonowe na terenie Małopolski❗️Jeśli potrzebujesz solidnego wykonawcy skontaktuj się z nami Zadzwoń :📲731 180 337Napisz:👉kontakt@kukulak-budownictwo.plwięcej na : http://kukulak-budownictwo.pl/#drogi #drogibetonowe #budowadrog #podjazdybetonowe #kukulakbudownictwo

Posted by Sądeckie Drogi on Friday, June 3, 2022

(red)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie