Za granicę koleją? PKP wprowadza bilety z Krakowa już za 45 zł!

PKP Intercity wprowadza do internetowej sprzedaży ofertę Super Promo International na połączenia na Słowację i Węgry. Podróżni mogą kupić bilety na pociągi np. z Krakowa do Bratysławy za 9,90 euro czy z Warszawy do Budapesztu za 19,90 euro.

Za najtańszy bilet z Krakowa czy Katowic do Bratysławy pasażerowie zapłacą zaledwie 9,90 euro, a do Budapesztu – 14,90 euro.  Natomiast na podróż z Warszawy, Rzeszowa i Przemyśla do Budapesztu, Bratysławy czy Szturowa ceny biletów rozpoczynają się od kwoty 19,90 euro. Oferta podzielona jest na 5 progów cenowych – gdy wyczerpie się jedna pula biletów, automatycznie rozpoczyna się sprzedaż z kolejnej.

Promocyjne bilety na połączenia na Węgry i Słowację można kupić za pośrednictwem telefonu, tabletu czy komputera. – To kolejne rozwiązanie wprowadzone w tym roku, które zapewnia pasażerom szybki i łatwy dostęp do oferty międzynarodowej. Z puli najtańszych biletów online korzystają już osoby podróżujące do Austrii i Czech – mówi Tomasz Gontarz, Członek Zarządu PKP Intercity.

Sprzedaż biletów Super Promo International rusza na 60 dni przed odjazdem pociągu, a ich zakup, w zależności od wybranego połączenia, będzie możliwy do 3 lub 1 dnia przed wyjazdem – lub do wyczerpania puli promocyjnej.

Promocyjnych biletów nie można zwracać ani wymieniać. Biletów zakupionych w e-IC nie trzeba drukować, wystarczy okazać je konduktorowi na ekranie urządzenia mobilnego (jedyny wyjątek to przejazdy międzynarodowe w wagonach sypialnych lub z miejscami do leżenia, gdzie obowiązuje bilet w postaci wydruku).

Najnowsze

Co w Krakowie