Zadzwonił na 112 i powiedział, że morderca zabił trzy osoby. Postawił na nogi wszystkie służby

To zgłoszenie przeraziło się operatorów Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Krakowie. Mężczyzna alarmował, że morderca chce go zabić, wcześniej pozbawił życia trzy osoby, a do tego dom czekającego na pomoc mężczyzny stanął w płomieniach!

„Tragicznie brzmiało zgłoszenie na numer alarmowy 112, wszystkie służby postawione w stan gotowości” – informuje portal 112malopolska.pl. Jak opisuje, w dniu 28.08 około godziny 15 do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Krakowie, wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało że w Nowej Wsi w powiecie oświęcimskim doszło do niewyobrażalnej tragedii

„Zgłaszający przekazał informacje operatorowi numeru alarmowego, że w domu doszło do morderstwa trzech osób a on sam stał się potencjalnym celem dla sprawcy. Dodatkowo mężczyzna przekazał że budynek, w którym znajdują się ofiary stanął w płomieniach” – czytamy w opisie strasznego zgłoszenia.

Informacja o zdarzeniu natychmiast została przekazana do służb ratunkowych. Na miejsce niezwłocznie zadysponowano zastępy z OSP Nowa Wieś, OSP Kęty oraz JR Oświęcim. Ale po przybyciu na miejsce strażacy nie stwierdzili żadnych oznak pożaru.

A policjanci zatrzymali na miejscu osobę z zaburzeniami psychicznymi, która wymyśliła całe zdarzenie oraz zadzwoniła na numer alarmowy przekazując fałszywe informacje. Okazało się, że wcześniej w tym budynku doszło jedynie do awantury domowej.

Tragicznie brzmiało zgłoszenie na numer alarmowy 112, wszystkie służby postawione w stan gotowości, jak się później okazało zgłaszający choruje…

Posted by 112malopolska.pl on Saturday, August 29, 2020

Dom został sprawdzony przez strażaków oraz policjantów. Nie znaleziono żadnych ofiar. Mężczyzna został zatrzymany.

(red)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie