Zaginionego 30-latka szukano w rejonie stopnia Dąbie

30-letni Jakub Bocheński zaginął 22 września w Krakowie. Wciąż trwają poszukiwania mężczyzny, który ostatni raz był widziany  przy hotelu Hilton (ul. Dąbska). W piątek, 7 października 2022, szukano go w rejonie stopnia wodnego Dąbie – na lądzie i w Wiśle. 

O piątkowych poszukiwaniach informuje portal służ ratunkowych Kraków112 – Krakowskie Ratownictwo w Obiektywie. „W dniu 07.10.2022 r. na rzece Wiśle oraz na lądzie, w rejonie stopnia wodnego „Dąbie” przeprowadzono działania poszukiwawcze za mężczyzną, który zaginął 22 września” – podaje Kraków112 – Krakowskie Ratownictwo w Obiektywie. Dwa tygodnie temu, 22 września 2022 roku, między godziną 12 – 13, ostatni raz był widziany Jakub Bocheński, lewicowy polityk z Sądecczyzny. Od tego czasu nie ma z nim kontaktu, ale w ubiegłym tygodniu, na jednej z ulic w Płaszowie, odnaleziono jego samochód.

W dzisiejszych poszukiwaniach brali udział krakowscy policjanci oraz strażacy – działająca przy Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 4 PSP w Krakowie Specjalistyczna Grupa Sonarowa, druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Krakowie-Tyńcu wraz z łodzią motorową i sonarem zanurzeniowym. Byli także funkcjonariusze z Mobilneego Centrum Wsparcia Poszukiwań z Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Komendy Głównej Policji.

Nie ma komunikatu, by poszukiwania zakończyły się odnazieniem ciała zaginionego mężczyzny.

(red)

Najnowsze

Co w Krakowie