Zainspirowali się słowami abp Jędraszewskiego i stworzyli straszny makijaż na Halloween! [wideo]

Musisz przeczytać

Klej, brokat i tęczowe cienie. Youtuberzy Garbari i Lucas Adelon Rembras zainspirowali się kontrowersyjną wypowiedzią abp Marka Jędraszewskiego i postanowili stworzyć halloweenową stylizację „Tęczowa zaraza”! Jak Wam się podoba kolorowe zombie? 

– Dzisiejszy makeup halloweeenowy będzie idealny, żeby wybrać się do jakiegoś miasta, które należy strefy wolnej od LGBT, albo na imprezę halloweenową na Nowogrodzką, albo po prostu, żeby straszyć i porywać dzieci z katolickich rodzin. Jednym słowem – dzisiaj makeup „Tęczowa zaraza” – zapowiada na początku filmiku youtuber Grabari. 

Makijaż wykonują Lucas Adelon Rembras – youtuber i Drag Queen, znany z kreacji Magdy Gessler oraz Grabari – dziennikarz i youtuber. Panowie lateksem, watą i klejem wykonują rany, które mają przypominać zdartą skórę, a następnie malują tęczowe barwy.

Tytuł stylizacji „Tęczowa zaraza” nawiązuje do słów abp Marka Jędraszewskiego, który podczas rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego powiedział: – Czerwona zaraza już po naszej ziemi nie chodzi. Co wcale nie znaczy, że nie ma nowej, która chce opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie marksistowska, bolszewicka, ale zrodzona z tego samego ducha – neomarksistowska. Nie czerwona, ale tęczowa. 

Zobaczcie sami! Podoba Wam się tęczowa stylizacja? 

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca