Zamieszanie wokół transferu. Prezes Wisły nie wytrzymał

Musisz przeczytać

– To Wisła Kraków zrezygnowała ostatecznie z tego transferu i powiadomiła o tym zawodnika zanim podpisał kontrakt z nowym klubem, pieniądze nie były decydujące – tak prezes Wisły Jarosław Królewski, odpowiedział na tweet jednego z dziennikarzy.

Chodzi o transfer Ibana Salvadora, który został zawodnikiem Miedzi. Kamil Warzocha, dziennikarz Weszło zasugerował, że klub z Legnicy wygrał walkę o tego zawodnika z Wisłą Kraków.

– Według moich informacji do Miedzi trafi ciekawy piłkarz. Odmówił Wiśle Kraków (oficjalna oferta) i zostanie zaprezentowany w Legnicy – napisał Warzocha.

Wtedy do akcji wszedł Jarosław Królewski, prezes Wisły.

– Nikt nam nie odmówił. Wiem, że lepiej się klika, jak się podbije temat Wisłą Kraków, że oto to zawodnik wybiera Legnicę w szczególności po ostatnich wydarzeniach i oświadczeniu odnośnie niepełnosprawnych, które również Pan umieścił, ale dajcie już spokój. Dziękuję – napisał Królewski.

Prezes Wisły dodał, że to Wisła ostatecznie zrezygnowała z tego transferu i powiadomiła o tym zawodnika zanim podpisał kontrakt z nowym klubem. – Pieniądze nie były decydujące – zapewnia Królewski. 

jk

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca