Zbiórka darów dla zwierząt z krakowskiego schroniska. Możesz się przyłączyć

Fot. Rada Miasta Krakowa

Karma, ręczniki, koce, legowiska, psie i kocie zabawki oraz różne zwierzęce akcesoria – to dary, które można przekazać na rzecz zwierząt z krakowskiego schroniska. Już po raz drugi przewodniczący Rady Miasta Krakowa Dominik Jaśkowiec organizuje zbiórkę dla podopiecznych z Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Noworoczna zbiórka dla zwierząt z krakowskiego schroniska odbywa się do 29 stycznia 2021 r. Dary dla zwierzaków – karmę, ręczniki, koce, legowiska, psie i kocie zabawki oraz różne zwierzęce akcesoria – można przynieść w godzinach pracy magistratu na pl. Wszystkich 3-4 i zostawić w specjalnym koszu stojącym w holu przy portierni.

Fot. RMK

– Gorąco zachęcam, tym razem noworocznie, do pomocy podopiecznym ze schroniska. Bądźmy hojni dla naszych braci mniejszych, niech ten rok dobrze dla nich się zacznie – prosi przewodniczący Rady Miasta Krakowa Dominik Jaśkowiec. W ubiegłym roku podczas pierwszej zbiórki do potrzebujących psów i kotów trafiło w sumie 100 kg karmy oraz miski, smycze, obroże, koce i ręczniki.

(red)

Zobacz także