Zgłosiła kradzież samochodu. A potem sobie przypomniała…

Stracić samochód o wartości 200 tys. złotych… Boli… Nic dziwnego, że mieszkanka Nowego Sącza zgłosiła kradzież auta, kiedy rano nie zobaczyła go w garażu. Potem przypomniała sobie, że… Ale po kolei…

Kilka dni temu, 22 lipca 2022 roku, w godzinach porannych sądeccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że z garażu na terenie jednej z posesji w Nowym Sączu został skradziony samochód o wartości 200 tys. złotych. Natychmiast został nadany komunikat do wszystkich patroli w służbie, a we wskazane miejsce zostali skierowani policjanci prewencji oraz grupa dochodzeniowo-śledcza.

– Podczas gdy policjanci wykonywali czynności mające na celu odnalezienie pojazdu i sprawców jego kradzieży, właścicielka przypomniała sobie, że dzień wcześniej zaparkowała swój samochód w rejonie sądeckiego rynku, gdzie wieczorem umówiła się na spotkania. Po ostatnim wróciła do domu ze znajomym, natomiast samochód został w centrum – relacjonują policjanci.

Rzeczywiście – kiedy mundurowi pojechali na wskazany przez sądeczankę parking, pojazd tam stał. Kobieta, która była wcześniej przeświadczona o kradzieży, przeprosiła policjantów, tłumacząc się roztargnieniem związanym z problemami osobistymi.

(red)

Najnowsze

Co w Krakowie