Zwłoki mężczyzny w bagażniku. Zaskakujące ustalenia policji

Mężczyzna, którego zwłoki z raną postrzałową głowy znaleziono w bagażniku porzuconego samochodu, najprawdopodobniej popełnił samobójstwo. Takie są ustalenia policji, śledczy wykluczyli działanie osób trzecich.

O makabrycznym odkryciu policjantów w Ludźmierzu informowaliśmy wczoraj. Już wtedy pojawiły się sugestie, że znaleziony w bagażniku auta martwy mężczyzna, to słowacki policjant, poszukiwany od 20 grudnia 2021 roku. Były też spekulacje, że cała sprawa wygląda na egzekucję – mężczyzna miał ranę postrzałową głowy, obok ciała leżał pistolet.

Policja potwierdziła, że martwy mężczyzna to rzeczywiście słowacki policjant. Ale podała też zaskakujące ustalenia – 40-latek miał popełnić samobójstwo. Według śledczych to najbardziej prawdopodobny przebieg dramatu, bo nie stwierdzono działania osób trzecich. Policja podała także, że słowacki policjant cierpiał na choroby psychiczne (takie informacje mieli przekazać słowaccy stróże prawa).

Samochód na słowackich numerach rejestracyjnych został odnaleziony w Ludźmierzu w noc sylwestrową. 1 stycznia 2022 policjanci z Nowego Targu potwierdzili, że znalezione auto (skoda) jest poszukiwane przez słowacką policję. Samochód trafił na policyjny parking w Nowym Targu i dopiero tam otwarto bagażnik, w którym leżał martwy mężczyzna, a obok niego pistolet.

(red)

2 KOMENTARZE

Najnowsze

Co w Krakowie