Są wyniki wyborów w Platformie. Kontrkandydatów nie było

Musisz przeczytać

Aleksander Miszalski ponownie został wybrany na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej w Małopolsce. Nie miał kontrkandydata. O wynikach wyborów poinformował sam poseł Miszalski na swoim Facebooku. Szefem PO w Krakowie będzie Szczęsny Filipiak. Rywali do tego stanowiska też nie miał.

„Zostałem wybrany ponownie przewodniczącym Platformy Obywatelskiej w Małopolsce. Serdecznie dziękuję za Wasze poparcie i ponad 94% głosów. Gratuluję wszystkim wybranym do władz PO w powiatach i w całej Polsce, szczególnie przewodniczącemu Donaldowi Tuskowi. Wspólnie ruszamy po zwycięstwo” – napisał poseł Aleksander Miszalski.

Szczęsny Filipiak, nowy przewodniczący PO w Krakowie, też dostał 94 proc. głosów. „Składam serdeczne podziękowania Wszystkim, dzięki którym zostałem Przewodniczącym Platformy Obywatelskiej Kraków. Wasze poparcie oraz zaangażowanie w moją kampanię wyborczą, poza osobistą satysfakcją jest dla mnie olbrzymim zobowiązaniem wobec Was wszystkich – 94% głosów na tak!” – napisał na Facebooku nowy szef krakowskiej PO.

Donald Tusk także nie miał konkurenta w wyborach na szefa PO w całym kraju.

(GS)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca