Andrzej Duda opublikował uroczy filmik z małżonką! Czy fanka z Zakliczyna będzie zazdrosna? [wideo]

Fanka Andrzeja Dudy, która ostatnio wzbudziła furorę, opublikowanym na Twitterze nieco dwuznacznym zdjęciem z prezydentem, będzie mieć teraz powody do zazdrości. Z okazji Walentynek głowa państwa opublikowała romantyczny filmik z dedykacją dla małżonki. Para prezydencka właśnie obchodzi 25. rocznicę ślubu. Koniecznie zobaczcie wideo! Urocze?

Andrzej Duda wygląda przez okno prezydenckiej limuzyny i nagle pojawia się ona… Agata Kornhauser-Duda. W tle słyszymy piosenkę „Ty i tylko Ty” Golec uOrkiestra. Oczywiście prezydent spogląda też na powiewającą flagę Polski, a następnie widzimy romantyczne filmiki i zdjęcia z Andrzejem Dudą i jego małżonką. Agata Kornhauser-Duda karmi męża, a para chroniona jest przed deszczem czarnymi parasolami. Widzimy także jak prezydent wnosi pierwszą damę przez drzwi. Nie zabrakło scen słodkich pocałunków…

W grudniu 1994 r. odbył się ślub cywilny pary prezydenckiej. Z kolei w lutym 1995 r. Andrzej Duda wziął ślub kościelny z Agatą Kornhauser-Dudą w kościele Wizytek w Krakowie. Srebrna 25. rocznica małżeństwa dotyczy drugiej daty. 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie