Szybkie fakty

Kategoria Inwestycje
Data 20 listopada 2023
Czytanie ~1 min
Tematy dylatacja, korki, most zwierzyniecki
Inwestycje · 20 listopada 2023 · 1 min czytania

Awaryjna naprawa mostu Zwierzynieckiego. Koniecznie zwężenie pasów ruchu

Autor: Jarosław Strzeboński Aktualizacja: 20.11.2023 Lokalizacja: Kraków

Uwaga kierowcy! Dziś  na moście Zwierzynieckim rozpoczęła się awaryjna wymiana dylatacji. Zostały wprowadzone zmiany w organizacji ruchu drogowego.

Na moście Zwierzynieckim, od strony Przegorzał, rozpoczęła się awaryjna wymiana dylatacji. W pierwszej kolejności, drogowcy przystąpią do usunięcia starej taśmy dylatacyjnej oraz usunięcia zanieczyszczeń. Potem zamontowana zostanie nowa. Prace realizowane będą przy połówkowym zawężeniu jezdni, przejezdność w obu kierunkach będzie zachowana.

Jak informuje Zarząd Dróg Miasta Krakowa prace potrwają do środy, 22 listopada. Dzisiaj, 20 listopada, prace prowadzone są na jezdni w kierunku Przegorzał. Od jutra drogowcy przeniosą się na jezdnie  w kierunku centrum miasta. W środę, 22 listopada, prace będą sie toczyć na jezdniach w obu kierunkach. ZDMK zastrzega, że harmonogram uzależniony jest od warunków pogodowych.

Patrycja Bliska 

Reklama