Będą weekendowe linie rekreacyjne. Gdzie nimi dojedziemy?

Musisz przeczytać

Zarząd Transportu Publicznego planuje uruchomić weekendowe linie rekreacyjne. Miejskimi autobusami dojedziemy do Puszczy Niepołomickiej, Przylasku Rusieckiego, Ojcowa i Dolinek Krakowskich.

Weekendowe linie rekreacyjne mają zapewnić mieszkańcom Krakowa dojazd do atrakcyjnych miejsc. Zarząd Transportu Publicznego zakłada, że miejskie autobusy będą dojeżdżać do Puszczy Niepołomickiej, Przylasku Rusieckiego, Ojcowa i Dolinek Krakowskich. Sprawdź, jak będą przebiegały trasy nowych linii.

Połączenie do Przylasku Rusieckiego

Połączenie do Przylasku Rusieckiego

Oprócz tego planowane jest zwiększenie liczby kursów i uruchomienie sezonowych linii do popularnych miejsc rekreacyjnych w samym Krakowie.

Nowe linie będą wchodziły w skład sieci krakowksiej komunikacji miejskiej. Pasażerowie posiadający bilety sieciowe na strefę pierwszą będą mogli skorzystać z nich i poruszać się bez dodatkowych opłat. Osoby bez biletów sieciowych będą mogły skorzystać z biletów jednorazowych.

ZTP przed uruchomieniem nowych linii chce się dowiedzieć, czy pomysł cieszy się zainteresowaniem. Zachęca więc mieszkańców do wypełnienia ankiety, która będzie pomocna w ułożeniu rozkładów jazdy. Ankietę można znaleźć pod linkiem – bit.ly/31AYgUf.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

3 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca