„Rada„Rada„Rada
„Rada„Rada„Rada

Będą weekendowe linie rekreacyjne. Gdzie nimi dojedziemy?

Musisz przeczytać

Rehabilitacja po Covidowa
Rehabilitacja po Covidowa

Zarząd Transportu Publicznego planuje uruchomić weekendowe linie rekreacyjne. Miejskimi autobusami dojedziemy do Puszczy Niepołomickiej, Przylasku Rusieckiego, Ojcowa i Dolinek Krakowskich.

Weekendowe linie rekreacyjne mają zapewnić mieszkańcom Krakowa dojazd do atrakcyjnych miejsc. Zarząd Transportu Publicznego zakłada, że miejskie autobusy będą dojeżdżać do Puszczy Niepołomickiej, Przylasku Rusieckiego, Ojcowa i Dolinek Krakowskich. Sprawdź, jak będą przebiegały trasy nowych linii.

Połączenie do Przylasku Rusieckiego

Połączenie do Przylasku Rusieckiego

Oprócz tego planowane jest zwiększenie liczby kursów i uruchomienie sezonowych linii do popularnych miejsc rekreacyjnych w samym Krakowie.

Nowe linie będą wchodziły w skład sieci krakowksiej komunikacji miejskiej. Pasażerowie posiadający bilety sieciowe na strefę pierwszą będą mogli skorzystać z nich i poruszać się bez dodatkowych opłat. Osoby bez biletów sieciowych będą mogły skorzystać z biletów jednorazowych.

ZTP przed uruchomieniem nowych linii chce się dowiedzieć, czy pomysł cieszy się zainteresowaniem. Zachęca więc mieszkańców do wypełnienia ankiety, która będzie pomocna w ułożeniu rozkładów jazdy. Ankietę można znaleźć pod linkiem – bit.ly/31AYgUf.

(red)

Harder
Harderfit
- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

3 KOMENTARZE

3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca