Bestialsko znęcali się na 45-latkiem. Mężczyzna nie żyje

Musisz przeczytać

Wyszydzali, wyśmiewali, poniżali, obrażali, a także szarpali, popychali i uderzali rękami po całym ciele. Mężczyzna zmarł, mając liczne złamania i krwotoki wewnętrzne.

W jednym z mieszkań w Tarnowie odnaleziono ciało 45-latka. Podczas oględzin ujawniono rany na całym ciele denata, w tym również obrażenia głowy. Rozpoczęło się zbieranie dowodów, ustalanie przyczyn śmierci i odtwarzanie ostatnich chwil życia mężczyzny.

– Skrupulatnie przeprowadzona analiza uzyskanych informacji i zebranych dowodów na miejscu przestępstwa, pozwoliła ustalić, że kilka dni wcześniej w mieszkaniu 45-latka odbyła się impreza alkoholowa, w której uczestniczył 31-latek wraz partnerką. Mogli oni mieć związek z obrażeniami ciała denata – informuje policja.

Po niespełna dobie, od wpłynięcia informacji o ujawnieniu zwłok, w policyjnych pomieszczenia dla zatrzymanych był już pierwszy podejrzewany  – 31-latek z Tarnowa. Chwilę później trafiła tam również  25-latka z Tarnowa.

– Praca policjantów służb kryminalnych pozwoliła na zebranie i zabezpieczenie materiału dowodowego, który wskazywał, że oboje znęcali się na właścicielem mieszkania. Znęcanie miało polegać między innymi na wyszydzaniu, wyśmiewaniu, poniżaniu, obrażaniu, a także szarpaniu, popychaniu i uderzaniu rękami po całym ciele. Mężczyzna miał liczne złamania oraz krwotoki wewnętrzne – podają policjanci.

Oboje zatrzymani trafili do tarnowskiej prokuratury. Tam  mieszkaniec Tarnowa oraz jego 25-letnia towarzyszka usłyszeli zarzuty psychicznego i fizycznego znęcania się nad mężczyzną oraz spowodowania uszczerbku na zdrowiu. Wobec obojga zastosowano 3-miesięczy areszt. Grozi im do 8 lat pozbawienia wolności, przy czym mężczyzna musi się liczyć ze zwiększeniem wyroku o połowę z uwagi na działanie w warunkach recydywy.

Zarzuty mogą ulec zmianie, badana jest bowiem możliwość przyczynienia się spowodowanych przez nich obrażeń ciała do śmierci 45-latka.

ip

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca