Chcesz mieć ogródek działkowy w Krakowie? Będzie okazja

Musisz przeczytać

Dla wielu krakowian ogródek działkowy w mieście to marzenie. To będą mieli okazję go zdobyć. W połowie czerwca Urząd Miasta organizuje przetargi na dzierżawę kilku ogródków działkowych. To od 2 do 3 arów ziemi pod uprawy i zieleń.

Jeden ogródek przeznaczony do dzierżawy znajduje się przy ul. Na Chałupkach. Przy ul. Zygmunta Starego na licytację wystawiono 8 ogródków. Ich użytkownikami zostaną ci, którzy zaproponują miastu najwyższy czynsz dzierżawy.

Stawki wyjściowe nie są wysokie. Dla ogródka przy ul. Na Chałupkach to 6,19 zł miesięcznie. Licytacja stawek czynszowych dla działek przy Zygmunta Starego rozpocznie się od 5,65 zł do 6,98 zł miesięcznie (w zależności od wielkości ogródka). Do tych kwot trzeba jeszcze doliczyć 23 proc. podatku Vat. I biorący udział w przetargu muszą mieć jeszcze od 60 do 80 złotych na wadium. Jego wpłacenie jest warunkiem dopuszczenia do licytacji.

Przetarg na ogródek przy ul. Na Chałupkach odbędzie się 16 czerwca. Ogródki przy Zygmunta Starego będą licytowane 22 czerwca. Wadium musi być wpłacone na kilka dni przed przetargiem.

(GS)

Wszystkie szczegóły na – Przetargi na dzierżawę nieruchomości- Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Krakowa – BIP MK

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca