Córka posła z Krakowa dostała pracę w TVP Kraków. Onet: dzięki rodzinnym i politycznym konotacjom

„Córka wicemarszałka Sejmu i szefa Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości Ryszarda Terleckiego dzięki rodzinnym i politycznym konotacjom znalazła intratne zatrudnienie w krakowskim oddziale Telewizji Polskiej” – podaje Onet. Co ciekawe – wcześniej pracowała w TVN-ie.

„W ostatnich dniach intratną posadę w regionalnym oddziale TVP w Krakowie swojej córce załatwił jeden z najbardziej prominentnych polityków „dobrej zmiany”. Chodzi o wicemarszałka Sejmu i szefa Klubu Parlamentarnego PiS Ryszarda Terleckiego, który – jak twierdzą nasze źródła – miał użyć swoich politycznych wpływów i znajomości przy Woronicza, by pomóc Marii Terleckiej-Kosowskiej w znalezieniu dobrej pracy” – czytamy na onet.pl

Portal zwraca uwagę, że przeszkodą w zatrudnieniu w telewizji publicznej Terleckiej-Kosowskiej nie było jej kilkuletnie doświadczenie zdobyte w stacji TVN – powszechnie krytykowanej przez polityków PiS.

Onet podaje też inne przykłady zatrudniania na intratnych posadach krewnych polityków PiS. Więcej – https://www.onet.pl/.

(red)

Najnowsze

Co w Krakowie