Dieta pudełkowa – co powinniśmy o niej wiedzieć?

Jeśli kilka diet już za nami, z lepszym lub gorszym skutkiem i nadal szukamy sposobu, dzięki któremu wreszcie uda nam się schudnąć, to dieta pudełkowa najprawdopodobniej jest dla nas. A szczególnie dla osób pracujących, nie mających czasu na przygotowywanie posiłków dietetycznych.

  1. Dieta pudełkowa z dostawą pod drzwi
  2. Ile musimy przeznaczyć na miesięczną dietę pudełkową?
  3. Czy dieta pudełkowa posiada wady?

Dieta pudełkowa z dostawą pod drzwi

Na ogół już dawno byśmy zrzucili swoje zbędne kilogramy, gdyby nie fakt, że po prostu nie mamy czasu aby przygotować odpowiednio zbilansowane posiłki dietetyczne. Pracy mamy coraz więcej, dużo czasu spędzamy w środkach komunikacji publicznej, do tego dzieci oraz codzienne obowiązki. Kiedy więc wpadamy późnym popołudniem do domu, szczęśliwi jesteśmy, kiedy uda nam się przygotować obiad naprędce i paść na swojej ulubionej kanapie. I jak tu się odchudzać? Najlepszym rozwiązaniem jest w takim przypadku catering dietetyczny Suvibox z Krakowa. Dieta pudełkowa w Krakowie zapewni nam codziennie pożywienie dostarczane pod drzwi. Dostawy odbywają się w godzinach pomiędzy 4:30 a 7:30 od poniedziałku do soboty.

Ile musimy przeznaczyć na miesięczną dietę pudełkową?

Cena naszej diety pudełkowej uzależniona jest od ilości posiłków, jakie chcemy zamawiać. Do wyboru mamy ofertę przygotowaną z pięciu, trzech oraz jednego posiłku. Suvibox udziela rabatów związanych z ilością zamawianych posiłków, na przykład przy zamówieniu na 30 dni można otrzymać rabat w wysokości 9%, co już znacząco wpływa na ostateczną cenę. Cena uzależniona jest również od wyboru rodzaju diety, na przykład dieta niskowęglowodanowa jest dietą droższą niż dieta vege z rybami. Musimy najpierw dostosować dietę do naszych potrzeb i preferencji. W ofercie znajdziemy: Codzienną Dietę Pudełkową, Odchudzającą, Domową Dietę Pudełkową, Ketogeniczną, Vege z Rybami, Niskowęglowodanową, Dash z niskim IG, Standard, Vege, Sport, Wysokobiałkową, Dla Aktywnych, Bez ryb, Detox, Bez glutenu i nabiału, MIND oraz dietę dla kobiet w ciąży. Jak widać cena diety to sprawa indywidualna.

Czy dieta pudełkowa posiada wady?

Wadą diety pudełkowej jest niska świadomość przygotowywania posiłków dietetycznych, oraz brak wiedzy o zdrowym odżywianiu. Przyzwyczajamy się do przygotowanych posiłków, nie myśląc specjalnie jak je w przyszłości powinniśmy komponować, co prowadzić może do efektu jo-jo. Wadą jest również wysoki koszt diety pudełkowej. Oszczędzamy wprawdzie na zakupach, gazie czy energii, niemniej jednak koszt diety do niskich nie należy.

Na pewno warto rozpocząć z dietą pudełkową. Dzięki niej zaoszczędzimy z pewnością dużo czasu, który możemy również przeznaczyć na dokształcanie się w kierunku organizowania posiłków dietetycznych, by z czasem już samodzielnie je przygotowywać.

Najnowsze

Co w Krakowie