Budowlaniec z Krakowa wygrywa „The Voice of Poland”

Dominik Dudek wygrywa kolejną edycję The Voice of Poland. Najlepszy głos w Polsce należy do budowlańca z Krakowa. Nagrodą było 50 tysięcy złotych oraz kontrakt z wytwórnią płytową Universal Music Polska. Dodatkową nagrodą jest występ na przyszłorocznym festiwalu w Opolu.

Zwycięzca The Voice of Poland był uczestnikiem 13. edycji programu w drużynie Tomsona i Barona. To widzowie popularnego programu muzycznego TVP2 zdecydowali, że Dominik Dudek został uznany najlepszym głosem w Polsce. Krakowianin otrzymał najwięcej głosów oddanych przez sms-y.

„Dominik Dudek to budowlaniec mieszkający w Krakowie, którego muzyka znalazła sama. Wylewki, betony czy praca fizyczna nie są mu obce, jednakże wyznaje jedną zasadę – jak praca to tylko w rękawiczkach. Dominik mocno chroni swoje dłonie, urządzając im co jakiś czas spa, ponieważ gra na gitarze, a przecież muzyk nie może mieć brzydkich dłoni. Dodatkowo jest wokalistą w zespole Redford, którzy stworzył z przyjaciółmi” – czytamy na stronie internetowej programu The Voice of Poland.

Co to były za emocje! 🔥 Co to był za finał! 🔥 Zwycięzcą 13. edycji The Voice of Poland jest Dominik Dudek! Gratulacje✌🏼

Posted by The Voice of Poland TVP on Saturday, November 19, 2022

Miejsce w sobotnim finale wyśpiewali sobie: Ewelina Gancewska z drużyny Justyny Steczkowskiej, Konrad Baum z zespołu Marka Piekarczyka, Łukasz Drapała z drużyny Lanberry oraz Dominik Dudek, którego trenerami byli Tomson i Baron.

(red)

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie