Dużo świetnych miejsc! Tam w wakacje polecimy z Krakowa

Musisz przeczytać

W niedzielę Kraków Airport rozpoczyna sezon Lato 2021, ale wiele linii decyduje się na wprowadzenie poszczególnych kierunków z lekkim opóźnieniem – od maja lub czerwca.  

– Cała branża lotnicza, w tym Kraków Airport, przygotowywała się i z utęsknieniem czeka na rozpoczęcie sezonu Lato 2021 w kalendarzu lotniczym – mówi Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

– Obecnie musimy bezwzględnie przestrzegać obowiązujących przepisów sanitarnych, ale wierzymy, że wspólnie pokonamy pandemię i pomimo szeregu  restrykcji, które zapewne pozostaną z nami na dłużej, to w zbliżającej perspektywie pasażerowie coraz liczniej będą korzystać z usług krakowskiego lotniska. Oferta letniej siatki Kraków Airport  będzie pozwalać zarówno  na podróż lotniczą w ulubione zakątki Europy czy świata, ale również na powrót turystów do Krakowa i do Małopolski – dodał Włoszek.

W siatce połączeń Lato 2021 znalazło się wiele słonecznych kierunków, które kuszą słońcem i ciepłym morzem. Od 2 lipca linia lotnicza Ryanair uruchomi połączenie na grecką wyspę Korfu. Loty Wizz Air do drugiego największego miasta w Chorwacji Splitu będą dostępne dwa razy w tygodniu w okresie czerwiec-wrzesień.

Santorini to kolejna malownicza wyspa będąca ulubionym miejscem do odpoczynku wielu Polaków, na którą będziemy mogli polecieć dzięki Ryanair i Wizz Air.

PLL LOT planują przywrócić transatlantycki kierunek do Chicago, a także uruchomić połączenie do Nowego Jorku. W przyszłym tygodniu poznamy także kolejne wakacyjne propozycje narodowego przewoźnika PROSTOzKRAKOWA.

Należy pamiętać, że zarówno liczba oferowanych kierunków, jak i częstotliwość połączeń może ulec zmianie w zależności od sytuacji pandemicznej oraz wprowadzanych obostrzeń.

– Zawsze prosimy pasażerów, aby sprawdzali zasady sanitarne państw do których podróżują na etapie rezerwacji i kilka dni przed wylotem. Aby pasażer mógł bezpiecznie i swobodnie podróżować Kraków Airport daje również możliwość wykonania testów przed wylotem – czytamy w komunikacie.

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca