„Pieszo do celu” – pod takim hasłem dzieci z krakowskich szkół podstawowych wyszły dziś na ulice miasta. Akcja ma popularyzować wśród najmłodszych znajomość przepisów ruchu drogowego, kształtować kulturalne i bezpieczne zachowania się na drodze, a także promować ekologiczne środki transportu. Zdjęcia z marszu dzieci opublikowała m.in. krakowska Straż Miejska.
Dziś na ulice Krakowa wyszły dzieci [zdjęcia]. Poszły ,,Pieszo do celu”

(red)


