Dzisiaj otwarcie pierwszego sklepu Primark w Krakowie. Jest duży jak hipermarket

Na ta chwile czekali wszyscy  miłośnicy marki Primark w naszym mieście. Kultowa marka odzieżowa otwiera swój pierwszy sklep w Krakowie. Równo o godzinie 10, chętni będą mogli zrobić zakupy w dwupoziomowym sklepie Primarku zlokalizowanym w centrum handlowym Bonarka

Krakowski Primark jest największym sklepem tej sieci w Polsce. Ma ponad 3800m² powierzchni handlowej na dwóch poziomach, do tego kilkadziesiąt kas i przymierzalni. Asortyment tej popularnej na całym świecie marki to odzież damska, męska i dziecięca, obuwie, a także kosmetyki, artykuły gospodarstwa domowe i akcesoria. PRIMARK jest ceniony nie tylko za podążanie za najnowszymi trendami modowymi, ale też za atrakcyjne ceny produktów. 

Właściciel sieci Primark – spółka ABF – poinformowała, że pomimo gwałtownie rosnących kosztów nie zamierza podnosić swoich cen przed jesienią przyszłego roku. Wyjątkiem będą produkty, których podwyżki zaplanowano już wcześniej – czytamy na stronie portalu BBC

Właściciel Primark w komunikacie podkreślił, iż  nie wprowadzi żadnych podwyżek cen na swój asortyment do lata przyszłego roku, z wyjątkiem tych już wprowadzonych lub zaplanowanych.

Primark w Krakowie będzie trzecim sklepem tej irlandzkiej sieci w Polsce. Obecnie zakupy możemy zrobić w Warszawie i Poznaniu, a wkrótce także w Krakowie oraz w Katowicach. 

Wiadomość dnia w krakowskich mediach: Primark otwiera sklep w Krakowie

Primark to międzynarodowy detalista odzieżowy zatrudniający ponad 70.000 pracowników w 14 krajach Europy i USA. Założony w Irlandii w 1969 r. pod marką Penneys, dąży do zapewnienia przystępnych cenowo wyborów dla każdego, od artykułów codziennego użytku do wyróżniającej się stylem odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, jak również kosmetyków, artykułów gospodarstwa domowego i akcesoriów. Primark kontynuuje ekspansję na nowych i istniejących rynkach, a do końca 2026 r. chce posiadać 530 sklepów, włączając w to planowane w najbliższym czasie wejście do Rumunii i Słowacji.

(JS)

Najnowsze

Co w Krakowie