Indyjska firma otwiera nowe centrum usług w Krakowie

TIMindtree, firma należąca do indyjskiego koncernu Larsen & Toubro, ogłosiła otwarcie nowego centrum usług w Krakowie. Firma zajmuje się doradztwem technologicznym i rozwiązaniami cyfrowym.

W nowym oddziale zlokalizowanym w Ocean Office Park, zatrudnienie ma znaleźć 500 pracowników, którzy będą wspierali możliwości firmy w regionie i zapewniali usługi LTIMindtree klientom z branży turystycznej, transportowej i hotelarskiej. Inwestycja stanowi uzupełnienie istniejącego centrum LTIMindtree w Warszawie. Firma obsługuje obecnie ponad 75 klientów w Europie, gdzie dysponuje 23 biurami i 9 centrami dostaw, oferując innowacyjne rozwiązania technologiczne i usługi, które zapewniają klientom przewagę konkurencyjną na ich rynkach. Przestrzeń tego biura została w pełni zaprojektowana przez jego pracowników.

Jest to druga inwestycja globalnego koncernu inżynieryjno-technologicznego Larsen & Toubro (L&T) w Krakowie w przeciągu ostatnich 12 miesięcy. Globalnie LTIMindtree wspiera w transformacji cyfrowej ponad 700 klientów. Zatrudnia ponad 90 tys. specjalistów w ponad 30 krajach. Rocznie osiąga ponad 3,5 mld dol. przychodów.

(JS)

Olga Tokarczuk: Życie i twórczość pisarki

 

6 KOMENTARZE

Najnowsze

Co w Krakowie