Jak wygodnie zwiedzić Kraków i okolice?

Choć rok 2020 stawia przed nami dużo wyzwań, jeśli chodzi o turystykę i podboje nowych destynacji, nadal bardzo lubimy spędzać czas odwiedzając piękne i historyczne miejsca. Bardzo duża część turystów zamiast typowego wylegiwania się na plaży wybiera aktywne zwiedzanie i odkrywanie ciekawych miejsc. W takich sytuacjach niezbędną rzeczą jest pewny środek transportu. Najwięcej wygody i możliwości daje nam wypożyczenie samochodu, który umożliwi nam sprawne poruszanie się zarówno po mieście, jak i wtedy, gdy chcemy zwiedzić wyspę czy turystyczną atrakcję oddaloną od miejsca, gdzie nocujemy.

Kraków wypożyczalnia samochodów

Wygodną możliwość wypożyczenia pewnego i bezpiecznego samochodu mamy również w wielu miastach w Polsce dzięki szerokiej i elastycznej ofercie Express Car Rental. Jednym z miast, które cieszą się szczególną popularnością zarówno wśród obcokrajowców, jak i naszych rodaków, jest Kraków. Miasto królów i dawna stolica Polski to obowiązkowy punkt na mapie naszych wycieczek, większość osób, która odwiedziła to miejsce, już nie może doczekać się kolejnego wyjazdu. Jest to jedno z najstarszych miast w naszym kraju, a jego ponad tysiącletnia historia przekłada się na ogromną ilość zabytków i magicznych miejsc, wartych zobaczenia na własne oczy. Nic zatem dziwnego, że Kraków ściąga do siebie co roku miliony turystów, oferując im zarówno wartościowe spotkanie z historią, jak i niezliczona ilość atrakcji i rozrywek przeznaczonych dla turystów w różnych przedziałach wiekowych.

Oferta na miarę Twoich potrzeb

Jeśli właśnie planujesz odwiedzić Kraków lub już tu jesteś, skorzystaj z komfortowej i atrakcyjnej cenowo oferty wypożyczalni samochodów Express Car Rental, a z łatwością będziesz mógł odwiedzić wszystkie wymarzone miejsca lub dojechać na spotkanie biznesowe czy konferencję. Jeśli marzy ci się Kraków wypożyczalnia samochodów to idealna recepta na aktywny wypoczynek łączący w sobie eksplorację okolicy i wygodę oraz bezpieczeństwo.

Samochody możesz wybierać z bardzo bogato wyposażonej floty, a auto podstawione zostanie tam, gdzie tego potrzebujesz. Przylatujesz samolotem czy przyjeżdżasz pociągiem? Kierowca Express Car Rental umówi się z Tobą dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz. Unikniesz męczącego  i ryzykownego łapania taksówki, a kolejnego dnia już od rana możesz rozpocząć zwiedzanie, nie ograniczając się jedynie do dzielnicy, w której wynajmujesz nocleg.

Kompleksowe i bezpieczne rozwiązanie

Poza oczywistą wygodą i komfortem podjechania, wszędzie tam, gdzie Ci się wymarzy, masz również absolutny spokój i bezpieczeństwo. Zespół specjalistów od Assistance czuwa 24h i udzieli ci niezbędnej pomocy w każdej sytuacji. Jeśli przyjechałeś swoim samochodem, w razie awarii lub uszkodzenia bez problemu dostaniesz samochód zastępczy na okres naprawy. Jeśli natomiast masz jakiś problem techniczny z wypożyczonym samochodem, to nie jest to powód do stresu i zmartwień. Wszystkie samochody dostępne w Express Car Rental Kraków wypożyczalnia samochodów są ubezpieczone i objęte pełnym serwisem technicznym.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie