Jakub Błaszczykowski kupił trzy luksusowe apartamenty. Gdzie?

„Kuba Błaszczykowski, reprezentant Polski w piłce nożnej, zakupił trzy luksusowe apartamenty w wieżowcu Złota 44 – informuje portal propertynews.pl. Współwłaściciel Wisły inwestuje więc w nieruchomości w Warszawie.

„Apartamenty Kuby Błaszczykowskiego wykończono „pod klucz”. Zaprojektowane zostały przez londyńską pracownię architektoniczną Woods Bagot. Do wykończenia zastosowano najwyższej jakości naturalne materiały. Na podłogach znajdziemy ciemne, dębowe drewno, łazienki wykończono marmurami Carrara i Black Aziza. Kuchnie wyposażono w sprzęty Gaggenau. Apartamenty usytuowane są na wysokich piętrach budynku, a z okien rozpościera się widok na Pałac Kultury i Nauki, zielone Pole Mokotowskie i warszawskie Filtry” – czytamy w informacji o transakcji piłkarza.

On sam twierdzi, że „to dobry moment na zainwestowanie kapitału, a luksusowe nieruchomości to bezpieczna lokata”.

Jak bardzo luksusowe są zakupione przez niego apartamenty?

„Do dyspozycji nowego mieszkańca pozostaje wyjątkowe piętro biznesowo-rekreacyjno-sportowe. Części wspólne apartamentowca to przestrzeń o powierzchni 1 800 mkw z basenem o długości 25 metrów. To także w pełni wyposażona siłownia i sala fitness, sauna sucha, łaźnia parowa i sala masażu. W przestrzeni wspólnej znajduje się także sala kinowa z symulatorem gry w golfa, strefa biznesowa z VIP lounge i salami konferencyjnymi. Dostępny jest także pokój zabaw dla dzieci i 400 mkw taras z całorocznym jacuzzi. Powietrze w apartamentowcu jest filtrowane za sprawą dedykowanych kanałów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, a woda jest dodatkowo uzdatniana. Trójszybowa fasada budynku o 20 proc. zmniejsza zużycie energii i eliminuje hałas z zewnątrz. Każdy apartament wyposażony jest w system zdalnego zarządzania HMS, uchylne panele zapewniają dostęp powietrza z zewnątrz. Na wielopoziomowym parkingu znajdziemy stacje ładowania samochodów elektrycznych. W apartamentowcu dostępna jest piwniczka do przechowywania win” – wylicza propertynews.pl. Złota 44 ma też całodobową ochronę i opiekę konsjerża

– Wybór Złotej 44 przez Jakuba Błaszczykowskiego to dla nas zaszczyt i dowód na to, że nasz apartamentowiec i oferowane w nim udogodnienia spotykają się z uznaniem wśród inwestorów. Ta transakcja potwierdza tezę ekspertów o niesłabnącym zainteresowaniu lokatą na rynku nieruchomości luksusowych – mówi cytowany przez prze property.pl Christopher Zeuner, Head of Europe Amstar.

(red)

To nie Jakub Błaszczykowski uratował Wisłę Kraków?

Najnowsze

Co w Krakowie