Kolejna branża mówi „dość”! Otwierają wszystko 1 lutego!

fot. Pixabay (zdjęcie ilustracyjne)

Branża fitness zapowiedziała, że 1 lutego otwiera kluby oraz siłownie. I to bez względu na decyzje rządu w sprawie obostrzeń!

„Nadszedł ten dzień, kiedy po wielotygodniowych analizach, szacowaniu ryzyka, weryfikacji kilkunastu opinii prawnych… 1.02.2021 otwieramy branżę fitness” – informuje Polska Federacja Fitness.

Właściciele klubów i siłowni dają sobie jeszcze kilkanaście dni, by skompletować skład pracowników. W tym czasie chcą też przygotować się pod względem prawnym i sanitarnym.

„Podchodzimy do sprawy również strategicznie. Wszelkie działania związane z otwarciem branży nie zmieniają nic w zakresie procedowania pozwów dot. wykazania nielegalności lockdown’u oraz kwestii odszkodowawczej. Wszystkim, którzy będą chcieli dołączyć do akcji otwierania swoich klubów, postaramy się zapewnić wszelkie wsparcie zarówno od strony prawnej, merytorycznej jak i „papierologicznej” – czytamy w komunikacie.

Polska Federacja Fitness zapowiada, że 1 lutego otworzy się bez względu na decyzję rządu dotyczącego ew. dalszego lockdownu.

Zobacz także