Komik o rządowym pomyśle na ferie: ukryty sposób na pomoc monopolowym i sprzedawcom leków uspakajających

Fot. Facebook Michała Pałubskiego

Michał Pałubski znany jest ze specyficznego poczucia humoru. W końcu to komik, artysta kabaretowy i stand-uper. Jego komentarz do rządowego pomysłu na ferie w jednym terminie dla wszystkich uczniów robi furorę w mediach społecznościowych.

Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że ferie zimowe będą dla wszystkich szkół w jednym terminie – w pierwszej połowie stycznia. Do tego będzie zakaz organizowania wypoczynku dla dzieci, a nawet wyjazdów rodzinnych.

Michał Pałubski mocno ocenił te propozycje szefa rządu. „Każdy rodzic, który przez zdalne nauczanie spędza z dzieckiem w małym mieszkanku 24h na dobę wie, że jego nerwy są już na wyczerpaniu, cierpliwość na wykończeniu, a uśmiech kierowany do dziecka zalatuje już mega sztucznością. Dlatego pomysł władzy, żeby zrobić ferię w tym samym momencie, bez możliwości wyjazdów to kurde mega fantastyczny pomysł. No BRAAAAAAWOOOOO” – napisał na swoim Facebooku.

Każdy rodzic, który przez zdalne nauczanie spędza z dzieckiem w małym mieszkanku 24h na dobę wie, że jego nerwy są już…

Posted by Michał Pałubski StandUp na życie on Saturday, November 21, 2020

„No chyba, że jest to ukryty sposób na pomoc monopolowym i sprzedawcom leków uspakajających” – podsumował Michał Pałubski.

(red)

Zobacz także