Komik o rządowym pomyśle na ferie: ukryty sposób na pomoc monopolowym i sprzedawcom leków uspakajających

Musisz przeczytać

Michał Pałubski znany jest ze specyficznego poczucia humoru. W końcu to komik, artysta kabaretowy i stand-uper. Jego komentarz do rządowego pomysłu na ferie w jednym terminie dla wszystkich uczniów robi furorę w mediach społecznościowych.

Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że ferie zimowe będą dla wszystkich szkół w jednym terminie – w pierwszej połowie stycznia. Do tego będzie zakaz organizowania wypoczynku dla dzieci, a nawet wyjazdów rodzinnych.

Michał Pałubski mocno ocenił te propozycje szefa rządu. „Każdy rodzic, który przez zdalne nauczanie spędza z dzieckiem w małym mieszkanku 24h na dobę wie, że jego nerwy są już na wyczerpaniu, cierpliwość na wykończeniu, a uśmiech kierowany do dziecka zalatuje już mega sztucznością. Dlatego pomysł władzy, żeby zrobić ferię w tym samym momencie, bez możliwości wyjazdów to kurde mega fantastyczny pomysł. No BRAAAAAAWOOOOO” – napisał na swoim Facebooku.

https://www.facebook.com/palubski/posts/1527583907435277

„No chyba, że jest to ukryty sposób na pomoc monopolowym i sprzedawcom leków uspakajających” – podsumował Michał Pałubski.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca