Jacek Majchrowski wskazał na kogo nie głosować w niedzielnych wyborach

Na kilkadziesiąt godzin przed ogłoszeniem ciszy wyborczej Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski poinformował na kogo nie zamierza głosować w niedzielnych wyborach. Zaskoczenia nie było. 

Nie jest żadna tajemnicą, że urzędujący prezydent Jacek Majchrowski, mówiąc kolokwialnie, za Łukaszem Gibałą nie przepada. I vice versa. Zdaniem Majchrowskiego „Gibała na stanowisku prezydenta miasta to byłaby katastrofa dla Krakowa”

„Gibała na stanowisku prezydenta miasta to byłaby moim zdaniem katastrofa dla Krakowa” – mówi Jacek Majchrowski

 

Dzisiaj za pośrednictwem mediów społecznościowych urzędujący jeszcze prezydent zachęcił mieszkańców Krakowa doi udziału w wyborach. 

– 21 kwietnia po raz kolejny Kraków będzie głosował, wybierając przyszłego prezydenta miasta. Tym razem wybór będzie już ostateczny i nieodwołalny. Proszę, nie zlekceważcie Państwo tych wyborów” – zaapelował w mediach społecznościowych Jacek Majchrowski.

W dalszej części swojego wpisu prezydent tłumaczy na kogo będzie głosować. Majchrowski deklaruje wybór kandydata, który „mimo iż przychodzi ze świata polityki, daje, w jego ocenie, gwarancję współpracy na rzecz miasta z wieloma środowiskami i nie zamyka się na niczyje argumenty”. 

 – Nie uzyska mojego poparcia radny Łukasz Gibała, który swoją pozycję wybudował przez lata na podsycaniu złych emocji, agresji i braku szacunku dla osób o odmiennych poglądach. Który jako radny dał się poznać tym, że proponuje łatwe rozwiązania trudnych problemów, a w rzeczywistości boi się podejmowania decyzji i brania za nie odpowiedzialności  – zadeklarował Jacek Majchrowski.

Patrycja Bliska 

 

 

Najnowsze

Co w Krakowie