Krakowski ZOO zaprasza na Dzień Dziecka. Moc atrakcji!

Musisz przeczytać

Krakowskie ZOO w czwartek zaprasza na Dzień Dziecka. – Na dzieci i dorosłych czekać będą niespodzianki i atrakcje przygotowane przez nas i naszych partnerów – zachęca ogród zoologiczny.

Tego dnia będzie okazja do spotkania z sympatycznym, pluszowym smokiem – Inspektorem Wawelkiem, który pojawi się w towarzystwie służbowych pojazdów i psa policyjnego. W ogrodzie zjawią się także strażacy, którzy zaprezentują publiczności wozy i pokażą sprzęt gaśniczy. Po alejkach ZOO przez cały dzień jeździć będzie Lotna Czytelnia Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie z książkami dla dzieci.

– W Dzień Dziecka nie zabraknie także lubianych przez najmłodszych zagadek zoologicznych z nagrodami, a w godz. 11-14 przy okrąglaku (obok Żyrafiarni) zorganizujemy także wystawę fascynujących bezkręgowców. Będzie okazja stanąć oko w oko z największym afrykańskim ślimakiem lądowym świata, wijami olbrzymimi i kenijskimi, straszykami nowogwinejskimi i australijskimi oraz karaczanami – informuje ogród zoologiczny.

ZOO jest czynne codziennie w godz. 9-19. Kasy są otwarte do godz. 18. Zapraszamy.

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca