Krakowskie schronisko dla bezdomnych zwierząt apeluje o pomoc. Brakuje środków czystości

Krakowskie schronisko dla bezdomnych zwierząt potrzebuje środków i czystości. Obecnie magazyn placówki przy ulicy Rybnej świeca pustkami, a potrzeby są ogromne. Dlatego opiekunowie zwierząt apelują do wszystkich o wsparcie.

Najbardziej potrzebne są płyny do mycia podłóg, naczyń i szyb oraz ręczniki papierowe, druciane gąbki i duże, 120 litrowe worki na śmieci a także płyny i mleczka do czyszczenia. – Jeżeli ktoś zechciałby wspomóc schronisko, może zakupione produkty zawieźć do jego siedziby codziennie w godzinach 10-14 i 15-17. Można również zamówić przesyłkę z dostawą na adres: ul. Rybna 3, 30-254 Kraków – apeluje schronisko . 

To nie jedyny apel schroniska w ostatnich dniach.  Obecnie w schronisku przebywa ponad 400 zwierząt, a ta liczba jeszcze się niestety zwiększy.

 – Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy przed najcięższym sezonem dla schronisk i liczba zwierząt będzie znacznie się powiększać. Póki pomieszczenia z kotami nie są przepełnione chcielibyśmy wykonać wszystkim kocim podopiecznym testy na FIV i FelV , aby uniknąć kontaktu zdrowych kotów z chorymi, oraz aby przy wydaniu zwierzęcia do adopcji mieć całkowitą pewność, że nie zaszkodzi nowemu kociemu rodzeństwu.
Nie mamy zbyt wiele czasu, ale wierzymy, że wspólnie z Państwem uda nam się zrealizować ten jakże ważny plan. Nie chodzi tylko o samo zdrowie, ale chodzi o życie tych zwierząt.
Jeżeli uda nam się uzbierać wiecej przekażemy te środki na specjalistyczną karmę dla naszych zwierząt, które chorują na rozmaite schorzenia, a która jest nam potrzebna każdego dnia -apelują opiekunowie. 

Zbiórka dla schroniska prowadzona jest TUTAJ

Tłum mieszkańców ruszył, by pomóc psiakom. Noworoczny cud w Krakowie (NAGRANIE)

Najnowsze

Co w Krakowie