Krótki urlop z tenisem? Wybierz hotel w Krakowie!

Krótki urlop lub weekendowy wyjazd to doskonała okazja, aby wyrwać się od codzienności i spędzić czas aktywnie, w gronie najbliższych. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem miejsca na krótki wypoczynek z pewnością zainteresuje Cię hotel w dogodnej lokalizacji, który na miejscu oferuje nowoczesną infrastrukturę sportową, gastronomiczną oraz doskonałe warunki noclegowe. Hotel na obrzeżach Krakowa z kortami tenisowymi, siłownią i nowoczesnym wyposażeniem? Nie szukaj dalej.

Hotel Kraków-spędź kilka dni na kortach

Korty tenisowe zadaszone, oświetlone oraz tradycyjnie wykonane na świeżym powietrzu to oferta podkrakowskiego hotelu, którego oferta skierowana jest do osób wymagających, poszukujących sposobu na aktywny wypoczynek podczas krótkiego urlopu. Marzy Ci się pobyt w komfortowym obiekcie, posiadającym do dyspozycji wyśmienitą kuchnię, działającą w ramach restauracji dla klientów oraz nowoczesną bazę sportowych możliwości? Hotel Kraków – znajdź swoje ulubione miejsce na mapie Małopolski i wybierz się na krótki, aktywny wypoczynek do obiektu, w ramach którego zyskasz dostęp do kortów tenisowych. Nowoczesne, zadbane korty dostępne są praktycznie przez całą dobę, dlatego Twój krótki urlop może zostać sportowo spożytkowany na 200%. Dzięki nieograniczonemu dostępowi do kortów tenisowych w ciągu kilku dni możesz od zera opanować podstawy gry w tenisa, poćwiczyć jeśli grasz już na określonym poziomie lub zrelaksować się, jeżeli trenujesz inną dyscyplinę, ale zależy Ci na utrzymaniu kondycji podczas urlopu. 

Aktywny wypoczynek w podkrakowskim hotelu to coś dla Ciebie

Hotel pod Krakowem powstał z myślą o osobach aktywnych sportowo i właśnie dla nich powstały komfortowo wyposażone, nowoczesne pokoje i apartamenty z łazienkami oraz restauracja, w której oferowane są wyborne, zbilansowane posiłki. Każdy szczegół w hotelu dopracowany został pod kątem osób aktywnych, które cenią wysoką jakość obsługi oraz niezawodne działanie wyposażenia obiektu. Stylowy hotel z kortami sprawdzi się podczas wycieczki we dwoje, weekendu z drugą połówką, rodzinnego wyjazdu lub podróży służbowej, podczas której po pracy chętnie skorzystasz z uroków infrastruktury sportowej na miejscu. Hotel z kortami tenisowymi jest doskonałym miejscem na krótki wypoczynek. Przekonaj się, że wysiłek fizyczny, jaki czeka na Ciebie na korcie pozwoli Ci zregenerować zmęczony codzienną rutyną umysł i nabrać dystansu do pracy oraz spraw osobistych. Wysokiej klasy hotel Kraków to nie tylko możliwość gry w tenisa. Możesz skupić się na treningu siłowym lub wycieczkach rowerowych, które w niedalekiej odległości od obiektu pozwolą podziwiać urok pięknej natury. 

Fot. Pixabay

Hotel Kraków dla miłośników tenisa

Miłośnicy gry w tenisa nie muszą skupiać się na śledzeniu zmagań najbardziej znanych tenisistów podczas urlopu. Nie rezygnuj z aktywności nawet, jeśli masz okazję wyjechać na krótki urlop, a klub w którym trenujesz zaplanował przerwę wakacyjną. Hotel Kraków może zaoferować Ci urlop z tenisem. Jako miłośnik tej dyscypliny z pewnością docenisz najwyższą jakość przygotowania kortów oraz nieograniczony dostęp do zróżnicowanych pod względem funkcjonalności obiektów. W hotelu możesz pograć w tenisa niezależnie od panujących warunków pogodowych. Wybierz się w to miejsce z konkretnym planem treningowym lub trenuj spontanicznie. Twój urlop to czas na regenerację psychiczną. Zapomnij o pracy i korzystaj z nowoczesnego obiektu, który powstał po to, by wypoczynek mógł być niezawodny i komfortowy. Urlop z tenisem doda Ci energii na koleje tygodnie ciężkiej pracy. 

Najnowsze

Co w Krakowie