Lotem gołębia – 1. marca

Musisz przeczytać

Krakowskie gołębie były dziś aktywne i zainicjowały marzec wieloma wiadomościami. O tym, czy jest się z czego cieszyć przeczytacie poniżej.

Najdroższe krakowskie hotele nie znajdują się wyłącznie w okolicach Rynku i Kazimierza. Za noc w Miejskim Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie zapłacisz równie dużo. Dlatego proponujemy…, by to miejsce omijać szerokim łukiem. Piłeś? Możesz sporo zapłacić za wytrzeźwienie!

Rzeczywiście, czasami możemy tylko westchnąć i bezradnie przyglądać się poczynaniom władzy. Nie ma jednak lepszej okazji, by zabrać głos, niż zgłoszenie swojego pomysłu do budżetu obywatelskiego. Więcej o nim przeczytacie tutaj.

„Niskie opłaty za parkowanie powodują, że nigdy nie znajdzie się prywatny inwestor, który chciałby wybudować parking za swoje pieniądze. Po prostu nie będzie w stanie go utrzymać, nie mówiąc o zwrocie inwestycji” – pisze w liście do redakcji dr hab. inż. Andrzej Szarata w odpowiedzi na list pana Kazimierza.

To, że Krakowianom się śpieszy wiemy od dawna. Najlepiej przekonało się o tym 15 kierowców, którzy stracili prawo jazdy. Więcej pod tym linkiem.

(js)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca