Martwe zwierzęta za kilka stówek?! Takie rzeczy dzieją się w krakowskich sklepach zoologicznych!

Musisz przeczytać

Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami dostało prośbę o przeprowadzenie interwencji w jednym z krakowskich sklepów zoologicznych. W niewielkim terrarium znajdował się młody gekon lamparci, który nie dawał oznak życia. Gdy inspektorzy pojawili się na miejscu to okazało się, że zwierzę wystawione na sprzedaż jest martwe!

Pracownicy KTOZ otrzymali zgłoszenie o złym stanie gekona lamparciego w jednym z sieciowych sklepów zoologicznych. Inspektorzy otrzymali również zdjęcia, na których można było zauważyć bardzo chore zwierzątko, potrzebujące natychmiastowej pomocy. 

Gdy na drugi dzień pracownicy pojawili się w sklepie zauważyli, że gekon nie daje oznak życia. Bardzo zdenerwowany pracownik popłakał się po rozmowie z kierownikiem regionalnym sklepu, który usilnie twierdził, że zwierze jest zadbane, zdrowe i dobrze karmione. 

Inspektorzy poprosili o wyjęcie gekona z terrarium. Okazało się, że małe zwierzątko jest martwe. Na dodatek nadal było wystawione na sprzedaż za 315 złotych!

– Co wtedy czujemy? złość, niemoc? Chyba najbardziej niedowierzanie, jak można martwe zwierzę wystawić na sprzedaż – piszą pracownicy KTOZ na Facebooku. 

Ponadto regionalny kierownik sklepu jako podszywając się pod klienta złożył skargę na inspektorów, którzy chcieli udzielić pomocy cierpiącemu maleństwu. 

Jeżeli zobaczycie w sklepie zoologicznym zwierzę, które wygląda na chore lub zagłodzone, to zadzwońcie do pracowników KTOZ na numer: 12 421 77 72. 

… Może martwego gekona za 300 zł?Tak, trochę szokujący początek, ale jeszcze bardziej szokujący jest fakt, że…

Posted by KTOZ Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami on Thursday, July 18, 2019

js

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca