Mężczyzna został dotkliwie pobity przez nastolatków! Bo zwrócił im uwagę na wyrzucony papierek

Musisz przeczytać

65-letni mężczyzna został pobity przez kilku nastolatków i z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Wadowicach. Teraz napastnikom grozi poprawczak.

A wszystko dlatego, że mężczyzna zwrócił uwagę, gdy jeden z młodzieńców wyrzucił papierek na ziemię. Ten natychmiast wdał się w słowną pyskówkę z mężczyzną, po czym uderzył go pięścią w twarz, a następnie przewrócił na ziemię i zaczął kopać po całym ciele. Gdy znajomy 65-latka chciał mu pomóc został odepchnięty przez drugiego z nieletnich, który później dołączył do kolegi i również zaczął bić 65-latka.

„Następnie cała trójka uciekła.Stróże prawa chwilę po zdarzeniu zatrzymali całą trójkę. Byli to dwaj 16-latkowie oraz 15-latek, mieszkańcy gminy Andrychów. Jeden z 16-latków w trakcie zatrzymania zachowywał się lekceważąco, nie stosował się do wydawanych poleceń i wielokrotnie znieważał interweniujących policjantów” – czytamy w komunikacie policji.

Z uwagi na charakter sprawy oraz postawę nieletnich decyzją sądu rodzinnego w Wadowicach, 15 i 16-latek zostali umieszczeni na trzy miesiące w schronisku dla nieletnich tj. podlegającej pod ministerstwo sprawiedliwości placówce opieki całkowitej realizującej funkcję diagnostyczną, resocjalizacyjną i zapobiegawczą. Sprawa znajdzie swój finał w postępowaniu sądowym. Grozi im dłuższy pobyt w „poprawczaku”.

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca