Miasto chce zlecić pewne usługi. To nie jest robota dla każdego

Musisz przeczytać

Urząd Miasta Krakowa szuka firmy zajmującej się dezynfekcją miejsc publicznych, w których znajdowały się zwłoki lub szczątki ludzkie. Urzędnicy chcą zlecić wykonywanie takich usług przez najbliższe dwa lata.

To nie jest praca dla każdego. A obowiązek stawienia się na miejscu w ciągu godziny od wezwania to najmniejszy kłopot. Zlecona przez miasto usługa to dezynfekcja miejsc publicznych, w których znajdowały się zwłoki lub szczątki ludzkie. Dotyczyć to będzie przypadków, gdy funkcjonariusz będący na miejscu, w którym znajdują się zwłoki, uzna miejsce znalezienia zwłok za przestrzeń nieposiadającą właściciela, bądź prawnego zarządcy. Firma będzie wykonywać dezynfekcję także w przypadku telefonicznego zlecenia Gminy Miejskiej Kraków. Chodzi o oczyszczenie ulic i placów, szlaków turystycznych, trawników, a nawet cmentarzy. Ale też wnętrz budynków użyteczności publicznej.

Firma wykonująca taką usługę musi stawić się na miejscu, gdzie były zwłoki lub szczątku ludzkie, najpóźniej w ciągu godziny od wezwania przez policję Straż Miejską, Straż Pożarną lub sanepid. Pracownik firmy musi być pod telefonem przez całą dobę – przez cały okres podpisanej umowy.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca