Mimo deszczu tłumy zawitały na Stary Kleparz [zdjęcia, video]

Potrawy pełne wrześniowych warzyw, grzybów i sezonowych produktów. Do tego porcje pierogów z truskawkami, fasolkę szparagową z bułką tartą oraz  owoce morza, świeże ostrygi i ryby z Chioggia. Nie mogło zabraknąć też pysznej kawy, naturalnych win, rzemieślniczego piwa i owoców morza. To wszystko w ramach Art & Food Bazar na Starym Kleparzu. Zobaczcie zdjęcia!

Art & Food Bazar na Starym Kleparzu

Zdjęcie 42 z 42

fot. Andrij Rafael/KRKnews

 

Art & Food Bazar to cykliczne wydarzenie kulinarne, które powstało z miłości do śródziemnomorskich targowisk i Starego Kleparza. W sezonie plenerowym natrafisz na niego w wybrane soboty i niedziele miesiąca.  Tu zjecie dobre jedzenie od miejscowych wytwórców, którzy będą czekać na Was z pysznymi przekąskami, w bezpretensjonalnej atmosferze. Możecie zabrać ze sobą całą rodzinę, psy, własne koce – i urządzić piknik na jednym z kleparskich straganów, popijać prosecco. Prosto, pysznie, jak to na Bazarze.

fot. KRKnews

 – Art & Food Bazar to wydarzenie adresowane do lokalnych dizajnerów, projektantów, artystów, ale także do miejscowych wytwórców ekologicznego jedzenia, przedstawicieli oryginalnych produktów oraz tych, którzy po prostu gotują z pasją, profesjonalnie i po amatorsku. W ofercie znajdziecie jedzenie oparte na produktach dobrej jakości, delikatesy i potrawy różnych zakątków świata. Stałym menu Art & Food Bazar są owoce morza, ostrygi i biologiczne prosecco – informują organizatorzy

(JS)

 

 

Najnowsze

Co w Krakowie