Nagi mężczyzna leżał w nocy na jednym z krakowskich osiedli. Był wyziębiony

W nocy z soboty na niedziele, strażnicy miejscy pomogli mężczyźnie, który nagi leżał na ziemi w rejonie Azorów.  

Cała sytuacja miała miejsce około godziny 3 w nocy. To wówczas strażnicy zauważyli przy ul. Stachiewicza zupełnie nagiego mężczyznę, jednak „szybko zorientowali się, że mają do czynienia z osobą z problemami psychicznymi i konieczna jest opieka lekarska”

 – W trakcie oczekiwania na przyjazd ratowników zorganizowali dla niego odzież i okryli go kocem termicznym. Został zabrany do szpitala na obserwację – relacjonuje  krakowska straż miejska. 

To nie pierwszy przypadek, kiedy służby pomagają „golasom”. Co kilka miesięcy, media w Krakowie informują o osobach, które bez ubrania znajdują są w miejscach publicznych. Każdy przypadek, to różny powód takich zachowań. 

W sierpniu ubiegłego roku w słoneczny dzień, nieznana kobieta postanowiła zrobić sobie przejażdżkę pod Wawelem. Filmik z tego „wyczynu”  został opublikowany w internecie.

Gorszące sceny pod Wawelem. Nagrali, jak naga kobieta jechała rowerem!

W październiku 2022 rok straż miejska musiał zając się mężczyzną, który siedział z opuszczonymi spodniami na placu zabaw przy ul. Konecznego. 

Nagi mężczyzna leżał na placu zabaw. Powodem nie był alkohol

Przed ubiegłorocznymi wakacjami, w czerwcu nagi mężczyzna urządził sobie rajd w samym centrum Krakowa. Na wysokości ul. Floriańskiej został ujęty przez m. in. pracowników MPO.

Nagi szaleniec wjechał autem na płytę Rynku! [wideo]. „Pędził z ogromną szybkością, przerażeni ludzie odskakiwali”

(JS)

 

Najnowsze

Co w Krakowie