Naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego przeprowadzą badanie dotyczące pandemii i… dzieci

Musisz przeczytać

Naukowcy z Krakowa szukają chętnych do wzięcia udziału w badaniu nt. wpływu pandemii na decyzje rodaków dot. reprodukcji.

„Jak wyglądają plany reprodukcyjne Polek i Polaków? Czy w związku z pandemią chcemy mieć więcej czy mniej dzieci? Czy pandemia zmusi nas do odłożenia planów założenia czy też powiększenia rodziny na pewniejsze czasy?” – to główne pytania naukowców, o których poinformował serwis Nauka w Polsce.

Naukowcy z Instytutu Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie odpowiedzi na powyższe pytania mają nadzieję znaleźć w badaniu prowadzonym w formie krótkiej ankiety online, którą można wypełnić pod linkiem: https://bit.ly/2QfxRcE. Badanie jest dobrowolne, a wypełnienie formularza trwa około 15 minut. Informacje zebrane w ramach ankiety są anonimowe i wykorzystywane jedynie do celów badawczych i naukowych.

Podobne badanie przeprowadzono już w USA. Wynikało z niego, że co trzecia kobieta postanowiła odłożyć plany na posiadanie dzieci na przyszłość.

(ko)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca