Wisła Kraków przegrała z Miedzią Legnica 0:1 i pożegnała się z barażami o awans do Ekstraklasy. Jedynym pocieszeniem dla krakowian może być fakt, że znów na wysokości zadanie stanęli kibice „Białej Gwiazdy”. Zobaczcie, jak wyglądało półfinałowe spotkanie.

fot. Piotr Brydak



