Nowe, niezwykłe miejsce na mapie kulinarnej Krakowa. Rusza Arena Garden

To już jutro. Przy TAURON Arenie Kraków rusza Arena Garden, czyli strefa gastronomiczna utrzymana w klimacie ogrodu oraz moc atrakcji dla dzieci i dorosłych. Przestrzeń wokół hali zmienia się w największy street food market w mieście.

Arena Garden to strefa idealna na odpoczynek dla osób, które każdego dnia spacerują lub uprawiają sporty w Parku Lotników Polskich i przy TAURON Arenie Kraków oraz dla tych, którzy ciepłe letnie wieczory będą chcieli spędzać z rodziną i przyjaciółmi w miejscu z niepowtarzalnym klimatem.

Jak sama nazwa wskazuje goście, którzy odwiedzą strefę będą mogli poczuć się jak w ogrodzie. Do jej aranżacji wykorzystane zostaną dekoracje z roślin i drewna. Odpoczywać będzie można na leżakach, w specjalnie przygotowanych altanach z meblami ogrodowymi, a także w Garden Coffee – barze ze strefą chillout, w który przekształcona zostanie kawiarnia Małej Hali. Pamiątkowe zdjęcia będzie można zrobić m.in. przed ścianą z kwiatów oraz napisem „Arena Garden” ustawionym na tle TAURON Areny Kraków.

Część gastronomiczna obejmie kilkanaście food trucków serwujących potrawy z różnych stron świata, które będą się zmieniać w poszczególnych tygodniach. W ofercie będą m.in. frytki z batatów, frytki tradycyjne, bułeczki bao, pizza, burgery, lody rzemieślnicze, wata cukrowa i inne słodycze. Działać będą również punkty z zimnymi i ciepłymi napojami – pyszną kawą, domową lemoniadą i piwem.

W Arena Garden organizowane będą w ciągu dnia atrakcje dla rodzin z dziećmi natomiast wieczorami – dla dorosłych. Ich szczegółowy program będzie publikowany na profilu Facebook i stronie tauronarenakrakow.pl.

Arena Garden otworzy swoje podwoje w czwartek, 18 czerwca. Na ten i kolejne dni przygotowano specjalny program:

Czwartek, 18 czerwca

  • godz. 12.00 – otwarcie strefy gastronomicznej;
  • godz. 14.00-16.00 – oferta specjalna – kawa za złotówkę  w Garden Coffee – nowej odsłonie kawiarni Małej Hali – na hasło „Bądź turystą w swoim mieście”;
  • godz. 20.00 – w wakacyjny klimat wprowadzi Gentelmens Trio – Krzysztof Płonka, Rafał Muszyński i Stanlej Martino.

Piątek, 19 czerwca

  • godz. 12.00 – otwarcie strefy gastronomicznej;
  • godz. 20.00 – Czesław Mozil i jego Muzyczny Stand-up.

Sobota, 20 czerwca

  • godz. 12.00 – otwarcie strefy gastronomicznej;
  • godz. 20.00 – Duet Dudet & A.HIM – południowoamerykańskie rytmy, afrykańskie bębny i domieszka bałkańskiej energii;

Niedziela, 21 czerwca

  • godz. 12:00 – otwarcie strefy gastronomicznej. Specjalne letnie menu Garden Coffee w kawiarni Małej Hali.

Arena Garden zostanie zorganizowana zgodnie z wytycznymi sanitarnymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w oparciu o stosowne rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

ml, krakow.pl

Esperal Kraków – na czym polega zaszycie alkoholowe?

Zobacz także