Nowe ustalenia ws. wypadku na moście Dębnickim. Nieoficjalnie: kierowca Patryk P. był pijany

Nie milkną echa sobotniego wypadku Patryka P. Z nieoficjalnych informacji wynika, że trzech z czterech mężczyzn znajdujących się w aucie było pijanych.

Podczas sekcji zwłok od każdej z ofiar pobrano próbki do badań na obecność alkoholu, narkotyków lub innych substancji psychoaktywnych we krwi oraz moczu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że trzech mężczyzn było pijanych. Jednym z nich miałby być Patryk P.  Zawartość alkoholu etylowego we krwi Patryka P. (kierowcy auta) miała wynieść 2,3 promila, w moczu — 2,6 promila. Zawartość alkoholu etylowego we krwi Michała G. (pasażera) miała wynieść 1,3 promila, w moczu — 1,6 promila. Zawartość alkoholu etylowego we krwi Aleksandra T. (pasażera) miała wynieść 1,4 promila, w moczu — 1,2 promila.

Prokuratura Okręgowa w Krakowie oceni, jak duży wpływ na wypadek miał stan trzeźwości Patryka P.

Do wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę. O godz. 3.03 w sobotę strażacy otrzymali zgłoszenie o leżącym na dachu samochodzie przy moście Dębnickim na bulwarze Czerwieńskim. Po czterech minutach – jak wynika z relacji rzecznika małopolskiej PSP Huberta Ciepłego – zjawili się na miejscu. Za pomocą narzędzi hydraulicznych wyciągnęli z wraku czterech martwych mężczyzn – mieszkańców powiatu wielickiego w wieku od 20 do 24 lat. Zginęli na miejscu.

Udostępniono nagranie z wypadku przy moście Dębnickim

Na co zwrócić uwagę przy zakupie zlewu?

Pagtrycja Bliska

 

2 KOMENTARZE

Najnowsze

Co w Krakowie