Wraca kultowa kanapka Drwala w McDonald’s. Tak drogo jeszcze nie było

Na powrót popularnego burgera czeka wielu smakoszy, którzy od lat wybierają go późną jesienią. Pojawiają się nieoficjalne informacje dotyczące daty powrotu kanapki drwala. Sprawdziliśmy, kiedy to nastąpi i w jakiej będzie cenie?

„Drwal” to absolutny hit sieci McDonald’s. Burger zupełnie inny niż wszystkie. Trafia do oferty wyłącznie na sezon zimowy i zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Po raz pierwszy kanapka pojawiła się w ofercie McDonald’s w 2011 roku. Od tego czasu  burger zrobił prawdziwą furorę i cieszy się nieustanna adoracją wiernych klientów. Klienci  pokochali Drwala a sama kanapka stała się swoistym  fenomenem socjologicznym.

Od kiedy Kanapka Drwala 2022 w McDonald’s? Takie pytanie coraz częściej pada. W ubiegłym roku sprzedaż Drwala w McDonald rozpoczęła się 24 listopada, choć wybrane restauracje oferowały kanapkę Drwala kilka dni wcześniej – od 22 listopada.

Według nieoficjalnych informacji tegoroczna premiera burgera Drwala ma mieć miejsce w już w środę, 23 listopada 2022. 

Cena samej kanapki uzależniona jest od wersji, którą wybierzemy z oferty. W 2021 roku za klasyczną wersję Burgera Drwala musieliśmy zapłacić 17,40 zł, za wersję na ostro – 17,90 zł, podwójny Burger Drwala kosztował 20,40 zł, opcja z kurczakiem – 16,90 zł, a kanapka z żurawiną – 17,90 zł. Z kolei cena za zestaw z Burgerem Drwala wahała się od 22,90 zł z kanapką z kurczakiem, do 26,40 zł za Podwójnego Burgera Drwala w zestawie. W tym roku możemy spodziewać się podobnych cech.

 A jak będzie w tym roku? Według nieoficjalnych informacji, cena kanapki Drwala podskoczy w tym roku do góry.  Ceny Burgera Drwala będą w 2022 roku następująca:

Drwal – 23,90 zł,
Drwal z kurczakiem – 23,90 zł,
Drwal z żurawiną – 25,40 zł,
Drwal podwójny – 28,90 zł.
Na oficjalną informację dot. tego, ile w tym roku będzie kosztowała kanapka Drwala musimy jednak poczekać.

Pojawienie się kanapki w menu McDonald’s oznacza wysyp filmów w Internecie, na których widać, jak korkuje się dojazd restauracji. W dzień premiery ustawiają się długie kolejki samochodów i ludzi, którzy czekają na to, aby zjeść swoją ulubioną kanapkę

Wraca kanapka Drwala do McDonald’s. Przygotujcie się na większe korki w Krakowie

(JS)

1 KOMENTARZ

Najnowsze

Co w Krakowie