Po jednym puzzlu dla setki osób. Nietypowa akcja Hutnika Kraków

Musisz przeczytać

Do sponsorów, partnerów, wolontariuszy i członków stowarzyszenia klubu Hutnik Kraków trafiły paczki z upominkami. Oprócz nieodstępnych w sprzedaży gadżetów, każdy dostał puzzle, a właściwie jednego puzzla spośród setki tworzących herb Hutnika.

– Przygotowane przez nas upominki to podziękowania za wsparcie nas w sezonie 2020/21 – wyjaśnia Artur Trębacz, prezes zarządu Hutnika Kraków – Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdą pomoc, która dociera do klubu. Za nami pierwszy sezon w eWinner 2.Lidze po powrocie na szczebel centralny. Bardzo trudny cel, którym było utrzymanie się na tym poziomie rozgrywkowym, został osiągnięty. Mogliśmy go osiągnąć dzięki świetnej pracy sztabu szkoleniowego oraz grze zawodników, jednak nie tylko. Ten sukces jest wspólnym sukcesem także sponsorów, partnerów, kibiców, wolontariuszy i pracowników klubu. Dziękuję Wam wszystkim – dodaje prezes Trębacz.

Aby podkreślić, jak ważny jest wkład każdego adresata przesyłki w działalność klubu, przygotowane zostały specjalne puzzle. – Każdy z obdarowanych otrzyma eleganckie pudełeczko z herbem klubu. – mówi Marcin Kądziołka, specjalista ds. marketingu i PR Hutnika Kraków – W środku znajduje się tylko jeden malutki puzzel, a wszystkie wysłane puzzle wspólnie tworzą herb Hutnika. Właśnie w ten sposób chcemy przypomnieć, że każdy tworzący Hutnika jest inny, ale wspólnie tworzymy wyjątkową całość. Ta akcja nawiązuje do jednej z opraw naszych kibiców. – dodaje. Herb można ułożyć z blisko setki pojedynczych puzzli.

Poza puzzlami w przesyłkach znaleźć będzie można niedostępne w sprzedaży klubowe gadżety. Będą to m.in.: przygotowane przez firmę Marxam Project korkowe breloki z wynikami wszystkich spotkań z minionego sezonu, personalizowane piłki z autografami zawodników Hutnika oraz album podsumowujący sezon 2020/21.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca