Policja znalazła ciało młodego mężczyzny w pustostanie na Grzegórzkach. To prawdopodobnie poszukiwany polityk lewicy

Policja znalazła zwłoki Jakuba Bocheńskiego? W pustostanie na krakowskich Grzegórzkach policja odnalazła zwłoki młodego mężczyzny w znaczącym stanie rozkładu. To prawdopodobniej ciało poszukiwanego od trzech tygodni Jakuba Bocheńskiego, polityka lewicy z Nowego Sącza.

Według nieoficjalnych informacji, na ciele mężczyzny widoczne były rany cięte. Ciało jest w mocnym stanie rozkładu, ale to najprawdopodobniej zwłoki poszukiwanego od trzech tygodni Jakuba Bocheńskiego. Potwierdzić to musi jeszcze sekcja zwłok. Dzięki niej znana będzie także przyczyna śmierci mężczyzny.

Jakub Bocheński zaginął 24 września 2022 roku. Ostatni raz był widziany 22 września 2022 roku, w rejonie hotelu Hilton przy ulicy Dąbskiej w Krakowie. Od tego czasu nie było z nim kontaktu. Rodzina razem z policją wszczęła poszukiwania. Po tygodniu odnalezionego jego samochód. Potem jego ciała szukano w rejonie stopnia wodnego Dąbie, także w Wiśle. Ciało znalezione w jednym z pustostanów na Grzegórzkach to najprawdopodobniej zwłoki Jakuba Bocheńskiego.

Kilka dni po zaginięciu Jakuba Bocheńskiego portal TVP Info napisał sensacyjny artykuł, w którym zasugerował, że sprawa zaginięcia może mieć wątek kryminalny.

Najnowsze

Co w Krakowie