Prezydent Andrzej Duda nie dostał zaproszenia na ślub córki. Dlaczego?

Prezydent Andrzej Duda w żartobliwy sposób dementuje plotki o ślubie jego córki, Kingi. Na Twitterze zamieścił wpis, w którym informuje o swoich pretensjach wobec córki, że nie dostał zaproszenia na ślub, o którym tak głośno w mediach.

„Kinga wczoraj się mnie pyta, czy wiem z kim ma być ten ślub, o którym piszą. A ja z pretensjami do Niej, że zaproszenia nie dostałem, na ten ślub, o którym piszą. Cyrk…” – czytamy we wpisie prezydenta Andrzeja Dudy.

Informację o rzekomym ślubie Kingi Dudy podał plotkarski portal pomponik.pl. Powołał się na wywiad z Iloną Jabłońską właścicielką firmy organizującej śluby i wesela, opublikowany w Gazecie Wyborczej. – Na internetowych forach ślubnych krąży niepotwierdzona oficjalnie informacja, że w czerwcu w Niepołomicach córka prezydenta wychodzi za mąż – powiedziała „Wyborczej” Ilona Jabłońska.

Wcześniej inny portal plotkarski pudelek.pl „zdradził”, że Kinga Duda rozstała się z chłopakiem i znowu jest singielką. Ani tej informacji, ani o rzekomym ślubie sama zainteresowana nie skomentowała. Zrobił to za to jej ojciec, dementując informację o ślubie swojej córki.

(red)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie