Rozpoznajesz tego mężczyznę? Przebił opony w 40 autach ( nagrania)

O sprawie informowaliśmy dwa dni temu. W ubiegłą sobotę w nocy, nieznany sprawca  przebił opony w ok. 40 autach zaparkowanych w Bronowicach. – Skala uszkodzeń i liczba aut wskazuje, że osoba ta szła przez osiedle i niszczyła wszystko na swojej drodze – mówił KRKnews podinsp. Piotr Szpiech z KMP w Krakowie. Teraz policja publikuje film pokazujący sprawcę i prosi o pomoc w jego identyfikacji.

W Komisariacie Policji IV w Krakowie prowadzone są czynności dotyczące uszkodzeń opon w pojazdach, zaparkowanych na terenie dzielnicy Krowodrza w Krakowie. Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji sprawcy tego czynu oraz zgłaszanie się świadków tego zdarzenia.

W ubiegły weekend nieznany sprawca przebił opony w kilkudziesięciu autach. O zdarzeniu informowali się mieszkańcy na osiedlowych forach dyskusyjnych – W moim aucie przebito jedną oponę, ale obok widziałem samochody z dwoma „kapciami” – pisze mieszkaniec okolic ul. Złoty Róg – Uszkodzonych aut może być nawet kilkadziesiąt. Wygląda to tak, jakby ten wandal szedł przez osiedle z nożem i niszczył wszystko na swojej drodze. Sprawa została już zgłoszona na policję – dodaje.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze z V Komisariatu Policji. Jak przekazali nam policjanci, działania mające na celu ustalenie sprawcy lub sprawców już trwają. Policjanci dysponują wizerunkiem sprawcy tego przestępstwa, zarejestrowanym przez kamery monitoringu. Dotychczasowe czynności nie przyczyniły się jednak do ustalenia jego personaliów. Dlatego policjanci prowadzący sprawę zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości osoby widocznej na nagraniu, które publikujemy oraz zgłaszanie się osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia.

 

 

Informacje w tej sprawie prosimy kierować do Komisariatu Policji IV w Krakowie pod nr tel. 47-83-52-913, nr tel. 47-83-51-203 lub mailowo na adres e-mail: kp4@krakow.policja.gov.pl

(JS)

 

1 KOMENTARZ

Najnowsze

Co w Krakowie