Przebudowa Kościuszki i Zwierzynieckiej. Wstrzymanie części prac rozbiórkowych

Musisz przeczytać

Po pierwszym tygodniu przy przebudowie ulic Kościuszki i Zwierzynieckiej okazało sie, że będzie więcej prac przy sieci gazowej. To oznacza wstrzymanie części prac rozbiórkowych.

Prace na ul. Kościuszki i Zwierzynieckiej nie przewidywała przebudowy całej sieci gazowej. Jej właściciel podczas przekazania placu budowy poprosił jednak o umożliwienie im robót na całej sieci. Aby tak się stało, wykonawca przebudowy ul. Kościuszki i Zwierzynieckiej ograniczył obecnie realizowane prace rozbiórkowe. ZDMK informuje, że nawet w trakcie prac związanych z przebudową sieci gazowej, które powinny rozpocząć się w przyszłym tygodniu, wykonawca będzie starał się na bieżąco postępować z zaplanowaną rozbiórką i usuwaniem elementów infrastruktury przeznaczonej do wymiany.

Przypomnijmy, że termin zakończenia remontu na Zwierzynieckiej i Kościuszki zaplanowano na sierpień przyszłego roku. Na razie nie wiadomo, czy dodatkowe prace wpłyną na termin zakończenia remontu. 

Pierwszy tydzień prac na ul. Zwierzynieckiej za nami. Nie odbyło sie bez problemów

Remont ul. Kościuszki i Zwierzynieckiej to bardzo wyczekiwana inwestycja przez mieszkańców. W jej ramach zaplanowane są następujące prace: wymiana torowiska, odnowienie chodników oraz kompleksowa modernizacja wszystkich sieci podziemnych. Dodatkowo wyremontowany zostanie mostek nad Rudawą oraz pętla tramwajowa „Salwator”.

Patrycja Bliska 

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

8 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca