Przeszedł wszystkie ulice w Krakowie! Dziś spotkanie z niezwykłym człowiekiem

W Krakowie są 2962 ulice, aleje, place, parki, mosty, bulwary i cmentarze, które posiadają oficjalną nazwę. Kamil Bąbel przeszedł je wszystkie i dziś będzie gościem księgarni Bonobo.

Kamil Bąbel 4 lata temu postanowił, że przejdzie każdą z prawie 3000 ulic w administracyjnych granicach Krakowa! Szukał wyzwania podróżniczego, które mógłby połączyć z codziennymi obowiązkami. Spontaniczna decyzja przerodziła się w długoterminowy projekt. Od tamtego czasu sukcesywnie z tygodnia na tydzień i z miesiąca na miesiąc pokonywał kolejne kilometry. Łącznie zebrało się ich ponad 2800. To odległość podobna do trasy z Krakowa do Santiago de Compostela w Hiszpanii.

Przez prawie 4 lata przeszedł wszystkie ulice Krakowa. Dzisiaj zakończył swoją wędrówkę

„Nasz gość podzieli się swoimi niezwykłymi doświadczeniami, opowie o wyzwaniach podróżniczych i fascynujących miejscach, które odkrył podczas swojej nietypowej wędrówki. Dołącz do wydarzenia i dowiedz się, jak można połączyć pasję do podróży z codziennymi obowiązkami i przeżywać niesamowite przygody w swoim własnym mieście” – informują organizatorzy spotkania.

Spotkanie dziś w księgarni Bonobo (Mały Rynek 4) o godz. 18. 

Kamil Bąbel – człowiek, który dużo przeszedł. Miłośnik przygód i nietypowych wyzwań. Na co dzień pracuje jako Project Manager w Fundacji Poland Business Run, współtworząc największy charytatywny bieg w Polsce. Jest rekordzistą Polski w maratonie przebiegniętym tyłem, finalistą Mistrzostw Polski w wystąpieniach publicznych i prawdopodobnie pierwszym człowiekiem, który przeszedł każdą ulicę w Krakowie. Autor bloga sredniozaawansowany.pl.

 

1 KOMENTARZ

Najnowsze

Co w Krakowie