Reklama Igrzysk Europejskich na pociągach Kolei Małopolskich

Na tory wyjechały trzy pociągi Kolei Małopolskich oklejone reklamami Igrzysk Europejskich. Te składy będą kursować m.in. na lotnisko w Balicach. Spoty promujące to wydarzenie sportowe wyświetlane będą na monitorach LCD wewnątrz 30 pociągów.

Pociągi promujące Igrzyska będą kursować głównie na trasie Kraków Airport – Kraków Główny – Wieliczka Rynek-Kopalnia. Nacisk na ten kierunek nie jest przypadkowy. – Informacja o nadchodzącym wydarzeniu trafi nie tylko do mieszkańców, ale także zagranicznych turystów korzystających z lotniska lub odwiedzających kopalnię w Wieliczce. Skuteczna reklama może zachęcić ich do powrotu do Małopolski latem, by przyjrzeć się popisom sportowców. Pociągi Igrzysk mogą pojawić się także na innych trasach – przekonuje rzecznik prasowy Igrzysk Europejskich, Dawid Gleń.

Pociągi Kolei Małopolskich w barwach Igrzysk Europejskich

Zdjęcie 1 z 7

– Nasze lotnisko to brama dla turystyki, nauki, ale również sportu. Bardzo się cieszymy, że możemy wspólnie promować Małopolskę wśród zagranicznych turystów. W najbliższym czasie włączymy się w promowanie Igrzysk jeszcze mocniej. By każdy, kto przylatuje do Krakowa, wiedział o tym wielkim wydarzeniu sportowym – przekonuje prezes Kraków Airport Radosław Włoszek.

– Od początku traktowaliśmy Igrzyska Europejskie jako szansę na promocję regionu Małopolski. Potem przyszły bardzo trudne czasy – najpierw pandemia, następnie wojna w Ukrainie. W tym kontekście promocja regionu poprzez sport staje się jeszcze ważniejsza. Chcemy jak najszerzej docierać z naszym przekazem i pozytywnymi sportowymi emocjami. Pragniemy udowodnić, że Małopolska jest piękna i bezpieczna. Dlatego hasło Igrzysk „We are unity” zyskuje dodatkowe, głębokie znaczenie – podkreśla prezes Komitetu Organizacyjnego Igrzysk Europejskich Marcin Nowak.

(GS) (fot. malopolska.pl)

Najnowsze

Co w Krakowie